Pełna księgowość dla firm Rzeszów, Chrzanów, Gdynia
No Data

Transkrypcje wywiadów IDI

5%
User Rating

Całe życie marzyłem o tym aby zostać dziennikarzem. Już od dziecka, gdy oglądałem telewizję i widziałem wywiady z znanymi ludźmi wyobrażałem sobie, że to ja jestem na miejscu przeprowadzającego wywiad. Wydawało mi się to niezwykle ciekawe i intrygujące. Szczególnie gdy osobą, z którą przeprowadzało się wywiad był ktoś bardzo znany. Większość ludzi nie spotka w życiu nikogo kto jest rozpoznawalny na szeroko skalę a z pewnością nie będzie miało możliwości przeprowadzenia z nimi dłuższej rozmowy. Bycie dziennikarzem daje jednak takie możliwości na co dzień.
Gdy zacząłem pracę w tym zawodzie po skończeniu studiów zauważyłem, że jest wiele jej aspektów o których nie miałem pojęcia. Na przykład o tym, że część z wywiadów w formie pisemnej, które można przeczytać w gazecie były nagrane na dyktafon a potem przepisane. Istnieją firmy, które wykonują transkrypcje wywiadów IDI na podstawie nagrań audio. Dzięki temu czytelnicy gazet mogą przeczytać dany wywiad, zamiast konieczności wysłuchania go w radio.

Inne wpisy o finansach:

Transkrypcje wywiadów IDI
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
About

Frazy kluczowe: Fotoprzekaźnik przeciwsobny Sick, certyfikat flange fitter, fluorokrzemian glinu, etykiety inspekcyjne z datą, zeltiq Warszawa, Aquaclear przydomowe oczyszczalnie ścieków, Szybkoschnący Impregnat dekoracyjny zastosowanie, kubota l3200 cena, trioxygen 5, Tynk silikonowy Lakma, markizy Kęty