Pełna księgowość dla firm Rzeszów, Chrzanów, Gdynia
No Data

Etat czy własna firma?

70%
User Rating

INWESTOWANIEWiele osób, które pracują na etacie, często zadają sobie pytanie, co byłoby lepsze dla ich przyszłości. Czy lepiej nadal pracować na etacie, czy też zaryzykować i założyć własna firmę. Takie rozterki często powodowane są kryzysem, który w pewnym momencie życia dosięga praktycznie każdego z nas. Tylko osoby ze sporą ilością samozaparcia podejmą ryzyko i założą własny biznes.

Prowadzenie przedsiębiorstwa nawet jednoosobowego jest nie lada wyzwaniem. Szczególnie jeżeli weźmiemy pod uwagę całą masę wymogów prawnych, zobowiązań wobec instytucji państwowych jak ZUS czy US i innych spraw związanych z funkcjonowaniem firmy. Z własnego doświadczenia wiem, że wizyty w urzędach bywają często bardzo stresujące i wymagają dużego dystansu oraz opanowania.

Pomijając tych kilka spraw, które z pewnością zniechęcają do prowadzenia własnej działalności, to praca u siebie jest wspaniałą sprawą i w dłuższej perspektywie przynosi znacznie większe korzyści niż zatrudnienie na etacie. Jesteśmy sami sobie szefem i pracujemy na własny rachunek, a to jest najważniejsze.

Inne wpisy o finansach:

Etat czy własna firma?
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
About

Frazy kluczowe: osb stopfire, markizy Kęty, durobet ceny, standy eliptyczne cena druku, glutamina katowice, usuwanie graffiti toruń, Szamba Betonowe Brzozów, endoskop laryngologiczny sinutronic, Wiedzopedia, GAP Fakturowy BMW, certyfikat flange fitter